Bleha Jiří - webdesigner a grafik na volné noze (freelancer)

realizace webových řešení od firemních webů, internetových obchodů po intranetové systémy. Realizace probíhá přes analýzu potřeb klienta, navržení vhodného řešení ve formě wireframe, projednání s klientem a následné připravení vizuálu grafiky.

Pracuji také pro společnosti: Česká spořitelna – návrh grafiky a GUI investičního systému, RWE – konzultant, Nestlé a Orion – návrh flashových her.

SEO: grafika, webdesign, kreativita, konzultace, tisk, tiskoviny, předtisková příprava, logo, logotyp, návrhy, řešení, cena, internetový obchod, shop, eshop

Přehled za uplynulé roky:

rok 2010 – 2011
Čas věnuji také malým projektům, které za to stojí. V průběhu roku 2011 získání zakázek pro Českou spořitelnu, RWE, Nestlé a Orion.

rok 2009
od 1. února jsem na "Volné noze" (živnostenský list).

rok 2007 – 2008
LR Design Studio - Ústí nad Labem - hlavní pracovní poměr na pozici webdesignéra a DTP grafika.

rok 2005 - 2007
Vzdělání v oboru Polygraf na SOŠ mgp Rumburk zakončené maturitní zkouškou.

Maturitní zkouška z předmětů:
Český jazyk a literatura, Ekonomie, Polygrafie (téma: Kompletní přehled tiskových technik, jejich bližší popis a vývoj do současnosti, tiskové formy). Písemná zkouška z polygrafické kalkulace (určení ceny tiskoviny) při znalosti ceny papíru, doby tisku, počtu tiskových jednotek na ofsetovém stroji.

rok 2002 - 2005
Ukončené vzdělání v oboru Reprodukční grafik (DTP grafik) na SOUP Rumburk. Závěrečná studijní práce DVD obal na film Postrižiny.

Znalost programů od Adobe:
Photoshop, Illustrator, InDesign, Captivate-----------------------------

Jiří Bleha

Czech Republic - Decin, Prague
www.bleha.eu
Tel.: +420 608 396 446

X